Dračí ples v Otrokovicích

  • 27.1.2015

Další ročník Dračího plesu se tentokrát uskuteční v Otrokovicích v krásných prostorách Otrokovické besedy v termínu 31.1.2015 od 20:00. Originální oděv je vítán, tématika není striktně dána, můžete se ale inspirovat pozvánkou nebo programem. :-)

Program
Překvapíme vás působivým vystoupením tradičního čínského tance draka formou světelné show – v ČR bude mít tento druh vystoupení premiéru. Dále zahraje skupina The Beatles Revival – hned ve dvou vstupech – 1.vstup od 20:30. Více o kapele ZDE.

Tombola
Také slibujeme bohatou tombolu – let horkovzdušným balonem, poukazy na půjčení automobilů, elektroniku, oblečení, nábytek, šperky Swarovski a dokonce i zvěřinu...

Vstupenky
Vstupenky je možné zakoupit osobně v Otrokovické besedě od pondělí 8.12. nebo již nyní emailem info@dragonboatevents.cz, kdy vám bude zaslána elektronická vstupenka, kterou stačí vytisknout a předložit u vstupu.
Otevírací doba Otrokovické besedy ZDE.

Volné vstupenky pro posádky!
Posádkám dračích lodí nabízíme 2 volné vstupenky. Stačí objednat emailem. Neváhejte, počet volných vstupenek je omezen.

Koupí vstupenky můžete podpořit dobrou věc. Naše sdružení je součástí projektu tzv. crowdfundingu, který se snaží pomoct mladým sportovcům v uskutečňování jejich sportovních snů. Přispět můžete ZDE.

Doprava
Nejste z Otrokovic? Vůbec nevadí, máme připravený autobus. Cena zpáteční jízdenky je 100Kč. Počet míst je nicméně omezen, proto prosíme o rezervaci emailem. Trasa autobusu:

Město Odjezd Místo nástupu
Přerov 18:00 hlavní autobusové nádraží
Chropyně 18:30 zastávka Chropyně (směr Kojetín)
Kojetín 18:45 náměstí Kojetín
Zlobice 19:00 zastávka (směr Kroměříž)
Kroměříž 19:15 Milíčovo náměstí
Otrokovice 19:45 Otrokovická beseda
Otrokovice 2:00 odjezd zpět

Naši sponzoři