Důležité termíny pro rok 2020

  • 15.1.2020

Z letošní schůze představenstva ČSDL vyplynulo, že nás čekají skvělé akce pro všechny milovníky dračího sportu.

První z nich bude Konference dračích lodí ČSDL, která se uskuteční 14.března 2020 v Brně. Základní náplní této konference bude teoretická část, tréninková příprava a další důležité informace, které uvedete v praxi během následující sezóny. Zároveň to bude výuková část pro zájemce o Trenérskou licenci třídy C. Bližší informace k celé události budou společně s rozvrhem v blízké době zveřejněny.

Na teoretickou pasáž, která bude náplní Konference dračích lodí ČSDL naváže Tréninkový kemp 2020. Více o této akci zveřejníme v průběhu následujících dnů. Termín konání bude o víkendu 18. a 19. dubna 2020 na Brněnské přehradě (konkrétní loděnice, možnosti ubytování a další důležité poznámky budou uvedeny v pozvánce v následujících dnech). Koncepce bude totožná jako v loňském jarním termínu tréninkového kempu, a tedy že primárně soustředí na celé posádky dračích lodí a na zvýšení výkonnosti jednotlivých účastníků a posádek jako celku. (Pozn. účast na Tréninkovém kempu není podmíněna účasti na konferenci nebo účasti na výukové části Trenérské třídy C)

Již dlouho jsme vymýšleli, jak vyslyšet vaše prosby o Seminář pouze pro kormidelníky, a tak se plány stanou realitou v sobotu 4. dubna 2020. Tento seminář bude určen těm, kteří se chtějí naučit nebo třeba jen procvičit v řízení dračí lodi. Pozvánka je již přílohou této zprávy pod tímto odkazem.

Takže diář do ruky a kroužkovat datum 7. 3., 4. 4. a 18. - 19. 4. :-)

Už se těšíme

Naši sponzoři