Mistrovství České republiky v Pasohlávkách je za námi

  • 24.9.2018

Tak a je dobojováno! 

Mistrovství České republiky dračích lodí ČSK 2018 se uskutečnilo v sobotu a neděli 22. a 23. září na Merukur CUPu 2018, mistry národa se stali v kategorii Mix na dvacítkové dračí lodi posádka Žíznivé saně - Dračí loděna 200 m stejně jako na 1000 m. Druhými v pořadí byla posádka AZUMA Dragons opět na obou tratích a bronzovou medaili si na 200 m odvezla posádka Turbodraci Siemens a na 1000 m Brněnští draci.

Nejúspěšnější zahraniční posádkou se v tomto závodě stali draci ze Športový klub Dračia Légia 2012 Trenčín, kteří výhraly ve všech svých kategoriích. Mistry České republiky se stala posádka Draci EFG na obou tratích. Příčku více mistrů si rozdělili na 200 m posádky Kotvy Kvasice a na 1000 m Leviathan Dragons. Druhými více mistry se stal malý mix AZUMA Dragons na 200 m a Draci z Pryglu na 1000 m. V kategorii Women zlaté medaile získaly a titul mistryň České republiky si rozdělily na 200 m holky z Rebelky Prostějov z.s. a na 1000 m dračice z Draci z Pryglu. Stříbro si na obě tratě odvezly holky z AZUMA Dragons a bronz získaly dračice z Vrahovická sací jednotka Women. Mistry České republiky v kategorii Open se stali na obě tratě Draci EFG více mistry se na 200 m stali kluci z AZUMA Dragons a na 1000 m chlapi z Brněnských draků, tyto dvě chlapské posádky si to na třetí příčce prohodily.

Veškeré výsledky naleznete pod tímto odkazem

V konečném pořadí a vyhodnocení EFG CUPu se v kategorii Mix na dvacetimístné dračí lodi na prvním místě stála posádka AZUMA Dragons, více mistry stala mixová posádka Vrahovická sací jednotka - dračí lodě, a druhými více mistry se stali Turbodraci Siemens. V kategorii Mix na desetimístné dračí lodi si titul mistrů odvezli Športový klub Dračia Légia 2012 Trenčín, druhými v pořadí byli Leviathan Dragons, a třetími Draci z Pryglu. V Ženy na desítkách zazářily Rebelky Prostějov z.s., na druhém stupínku a více mistryněmi se staly dračice z Draci z Pryglu a třetí příčku zastoupily ženy z Vrahovická sací jednotka - dračí lodě. Mezi muži na desetimístných dračích lodí byli nejlepší kluci z AZUMA Dragons, více mistry se stala Športový klub Dračia Légia 2012 Trenčín a třetí příčku obsadili chlapi z Pobřežní hlídky. 
Celkové výsledky naleznete na stránkách EFG CUPU pod tímto odkazem

Děkujeme všem účastníkům, děkujeme všem závodníků, děkujeme za krásnou sezónu, která ještě naštěstí není úplně u konce a děkujeme klukům z Torrsen sport za jejich spolupráci 

Naši sponzoři