Představení projektu škol

  • 30.1.2020

Několik měsíců jsme pracovali na projektu, který dostal jméno "Dračí lodě školám". Tento projekt má za cíl zorganizovat plošnou soutěž škol, a přiblížit tak dračí lodě mládeži. Tato soutěž je doprovázena tzv. tréninkovými centry, což jsou spolky, nebo uskupení spolků, které se budou podílet na přípravě této mládeže. Projekt dračí lodě školám je určen vyššímu stupni základních škol a středním školám. Pro absolutního vítěze projektu (v určité kategorii) je připravena nominace na MS klubů!

Pro tento pilotní ročník projektu byly zvoleny 2 kraje - Jihomoravský a Olomoucký, jakožto kraje, kde se tato soutěž uskuteční. Projekt je však otevřen všem školám (z celé ČR) v případě zájmu. Příprava je zabezpečena i v satelitních krajích.

Tento projekt je jedním z prvních z mnoha konceptů mládeže ve sportu dračích lodí.

Veškeré informace naleznete na www.csdl.cz/skoly . Upozorňujeme však, že projekt se stále finalizuje a některé body projektu se mohou měnit. Dnešním dnem však dáváme dračí komunitě tento projekt na vědomí a doufáme ve spolupráci a úspěch tohoto projektu. V tuto chvíli jsou přihlášky (neoficiálně) otevřeny!

Naši sponzoři