Zájem o seminář

  • 17.3.2016

Dobrý den (Ahoj),

rádi bychom od dračí veřejnosti znali názor a zejména také míru zájmu o níže připravovanou akci, proto se s touto zprávou obracíme i na vás.

Dračí lodě jak známo pocházejí z Číny. Obecně v Asii a zejména Číně se dračí lodě „dělají“, jezdí na špičkové úrovni.    Český svaz dračích lodí během zimy zvažoval a komunikoval s lidmi z mezinárodní dračí federace o možnosti uspořádání Semináře o dračích lodích v České republice postavený na účasti některého z trenérů špičkového Čínského klubu dračích lodí. Zajímá nás historie, filozofie, příprava a současné tréninkové trendy v dračích lodích. Prostě jak v Číně pohlížejí na dračí lodě a jízdu na dračích lodích. Zda můžeme využít jejich přístup nebo některé jejich znalosti o dračích lodích?

Seminář o dračích lodích by obsahoval i další zajímavé osobnosti ze sportovního prostředí České republiky z řad sportovců, lékařů a sportovní praxe blízké dračím lodím.

Pokud by Vás takový Seminář zajímal a rádi by jste se ho třeba i osobně zúčastnili dejte nám prosím zpětnou vazbu na kontakty uvedené níže.

Prozatím Český svaz dračích lodí termínově připravujeme Seminář o dračích lodích na podzim letošního roku (září-říjen) což se jeví pro zajištění zajímavých přednášejících osobností jako reálný termín.

 Velice děkujeme za Vaše názory, rady případně pomocnou ruku,

Český svaz dračích lodí z.s.

Servisní organizace sdružených klubů dračích lodí.

info@csdl.cz

Naši sponzoři