Cesta za teplem

Vždycky jsem si přála cestovat do různých, a hlavně cizích destinací. Naši Českou republiku mám docela hodně procestovanou, takže jsem si řekla, že bych chtěla cestovat hlavně někam do zahraničí, protože mám opravdu ráda slunce a moře a teplé pláže a teplo, tak jsem si řekla, že samozřejmě nebudu cestovat tam, kde je zima, ale že raději budu cestovat tam, kde je opravdu veliké teplo. Nejvíce se mi zamlouvá Španělsko, ale také Jižní Amerika. Řekla jsem si s přítelem, že kdybychom měli více peněz, že by Jižní Amerika byla naše destinace číslo jedna. Takzvaně numero uno, jak se říká.

Moc ráda cestuji.

Proto jsem také příteli navrhla, že bychom si mohli šetřit nějaké peníze a třeba za tři nebo za čtyři roky jet na dovolenou anebo někam cestovat po Jižní Americe. Samozřejmě, že by to nebylo na dlouho, protože za těch pár let si můžeme ušetřím maximálně tak sto padesát tisíc korun anebo dvě stě tisíc korun. Ale i za tyhle peníze třeba se dá měsíc cestovat někde pozicích Státech. Podle mého názoru cestování člověka jenom utvrzuje v tom, jak je člověk malý. A jak je svět veliký. A kdybyste i vy měli zájem cestovat, tak samozřejmě budete mít také vysněné cíle. Jaká země by byla vaše vysněná?

Miluji moře.

Samozřejmě, že někteří lidé mají rádi jenom Českou republiku, protože jim to přijde takové věrné a důvěrné. Ale zase jsou lidé, kteří by cestovali hlavně úplně někam daleko po světě, jenom ne v České republice. A je logické, že když člověk už někam cestuje za drahé peníze, tak chce vidět to, to nemůže vidět každý den. A navíc moje kamarádka například cestuje vždycky tam, kde jsou sopky anebo kde nějaké veliký adrenalin. Kamarádka je totiž velká milovnice adrenalinu, takže cestování do jiných destinací, kde je vzrušení, tak to ji baví nejvíce. A já znám také docela dost lidí, kteří mají rádi akční dovolené anebo cestují do velmi zajímavých destinací, kde zažívají adrenalin a další vzrušení.