Kratom a jeho kvalita

Kratom neboli mitragyna speciosa je tropický strom z čeledi kávovníkovitých pocházející z jihovýchodní Asie. Tento strom dorůstá do výšky okolo 25 metrů, ale ve většině případů je podstatně nižší. Listy jsou sytě zelené. Kratom, obsahuje různé alkaloidy, které mají stimulační a opioidní účinky. Kratom se chová v těle podobně jako morfín či jiné opiáty, přestože se jeho účinky liší od tradičních opiátů. Účinky kratomu jsou různé, a to hlavně díky tomu, že je několik druhů kratmu, nejčastější účinky jsou, ale stimulace, fyzická euforie, úleva od bolesti, potlačení úzkosti, zvýšení motivace, zrychlené myšlení. Také záleží na dávce, kterou užijete.

listy kratomu a miska s nadrceným kratomem

Obecně platí, že do 5 gramů je kratom více stimulační a od 5 gramů a výše je opioidní. Rozlišujeme tři základní druhy kratomu a proto se nedá říct, který je nejlepší. Máme zelený kratom, bílý kratom a červený kratom. Zelený snižuje stres, je euforický. Bilý je energický, stimulační a povzbuzující a červený je relaxační a Uklidňující. Takže to záleží na člověku, co má rád. Podle toho si vybere kratom. Důležitá je také kvalita, kterou hodně prodejců falšuje, a říkají, že mají nejlepší a nejsilnější kratom, ale ve skutečnosti mají zfalšované testy na obsah mitragyny speciosy v kratomu.

kratom v podobě prášku

Pokud chcete nejlepší kratom https://www.nejlepsikratom.cz/ můžete navštívit tyto webové stránky. Kratom se prodává ve dvou variantách buď jako prášek nebo jako tableta. Dávejte si ale pozor, protože kratom je návykový, jelikož si na něm budujeme toleranci, to znamená, že čím více ho konzumujeme tím více ho potřebujeme na dosažení stejného účinku. Také je nebezpečné kratom kombinovat s Alkoholem, Amfetaminy, Benzodiazepiny, kokainem, DXM, Ketaminem, Tramadolem. Všechny tyto látky zesilují působení kratomu a hrozí vám smrt. Kratom také zatěžuje játra, takže není dobré ho užívat vícekrát denně.