Moderní dům za super cenu


Bydlení v domě má celou řadu výhod. Máte dost místa i soukromí, můžete si dělat co chcete také budete mít možnost si na zahradě pěstovat vlastní plodiny. A když budete mít stavební pozemek dostatečně velký, můžete si postavit i garáž, mít terasu či pergolu, a také si můžete pořídit bazén. To všechno bydlením v bytě ztrácíte, a i proto mnoho lidí touží spíše po rodinném http://vytapeni.tzb-info.cz/vytapime-plynem/16178-generacni-vymena-kotle-v-rodinnem-dome domě. Protože ale všechno zdražilo, někteří lidé si stavbu dvou rozmysleli.

stavba domu

Stavbou svépomocí ušetříte
Mnoho lidí se pustilo do stavby domu svépomocí. Je to logické, protože tím ušetříte spoustu peněz. Na druhou stranu je potřeba si uvědomit že sice ušetříte peníze, ale přijdete o čas. Pokud nemáte partu kamarádů z řad řemeslníků, kteří k vám naběhnou vždycky když je potřeba a udělají všechno hned, budete se muset všechno ušit sami a taky si to sami udělat. A to zabere daleko víc času než kdyby vám dům někdo stavěl.

Ideální volbou je nechat si postavit dům na klíč. Funguje to tak, že si u stavební firmy vyberete dům, a ten vám firma postaví ve sjednané lhůtě. My stavíme dřevostavby i zděné domy, a hotové domy jsme předali už mnoha spokojeným klientům. Jedním z našich nejoblíbenějších domů je dům na klíč Concept https://www.enerdomy.cz/katalog-kategorie/concept. Je jich hned několik a vyznačují se moderním designem. Jedná se o bungalovy, které mají dostatek světla. Zaujme vás nejen jejich vzhled, ale především cena, která začíná na měně než 4 milionech korun, což je dneska skvělá cena.

moderní bungalov

Proč si nás vybrat?
Postavili jsme již celou řadu domů mnoha klientům, kteří nás doporučují. Dodržujeme termíny a držíme si kvalitu provedení i materiálů. Domy jsou připravené k nastěhování, a vy si musíte sehnat jen kuchyňskou linku. Vyberte si svůj nový domov u nás i vy a příští rok už můžete Vánoce strávit ve svém vlastním domě. Nabízíme kvalitu, preciznost a spolehlivost. Stavět s námi se vyplatí.