Nové květináče

Jsem opravdu takový typ člověka, co chce mít udělané všechno dokonale. A proto jsem si řekla, že budu mít na zahradě opravdu krásné květiny a také zeleninu, také bych chtěla krásné kvalitní květináče. Když jsem si dávala zeleninu normálně na zahradu do záhonku, tak vždycky do druhého dne jsem to měla všechno sežrané od slimáků. Ani nevíte, jaká to byla pro mě pohroma. Já jsem si koupila pět rajčat a pět paprik, ale také dekorační květiny. Byl to pro mě úplný šok, kdy jsem měla všechno úplně sežrané od slimáků. Měla jsem takové nervy, že jsem ani nevěděla co mám dělat.

Květináče a design.

A vždycky tam po paprikách a po rajčatech byly jenom takové ohlodané stvoly, že to bylo k pláči. Takže jsem si rychle v obchodě koupila takové kuličky proti slimákům. Ale raději jsem ještě udělala to, že jsem si na webové stránce lepaso.cz objednala kvalitní plastové květináče Lepaso.cz. A to hlavně kvůli tomu, abych si do těchto plastových květináčů dala právě zmíněné rostlinky jako například papriky a rajčata. A tyto plastové květináče jsou opravdu vysoké, takže jsem si říkala, že tam snad ani slimáci nevylezou. A pro jistotu jsem si ještě mimo plastových květináčů, kam jsem měla dát papriky a rajčata, tak jsem tam ještě dala ty kuličky proti slimákům.

Rostliny mám ráda.

Byla jsem opravdu na nadšená, když ani dva týdny potom mi to slimáci nesežrali. Takže jsem potom tyto kuličky, kterým jsem říkala zázračný kuličky, nasypala i na záhonky, protože i na záhonky a na salát mi chodili slimáci. Pokud i vy hledáte některé kvalitní plastové květináče, ale nejenom tyhle, tak se podívejte na zmíněné webové stránky, kde najdete opravdu mnoho prima dekoračních věcí a kamínků http://www.velkyzpevnik.cz/zpevnik/severka/sedm-zlutych-kaminku nebo květináčů, se kterými budete jistě moc spokojení, stejně jako já. Věřte mi, že vždy na jaře a v létě by měla být vaše zahrada v opravdu co nejlepší kondici a také v plné kráse.