Přijímáme do zubní ordinace nové pacienty!

Zubních klinik, které nabírají nové pacienty je čím dál méně a mít skvělého zubního lékaře je opravdu v dnešní době těžké. Proto využijte jakoukoliv příležitost, abyste měli svého ošetřujícího lékaře na výborné úrovni, když se nějaká místa uvolní! Dívejte se jak na internetu, tak v novinách, ale také je dobré si občas zavolat do pár zubních klinik a zeptat se, zda náhodou nenabírají nové pacienty. Nejlepší zubní klinika v Praze má ještě pár volných míst, a proto využijte tuhle příležitost a změňte svého zubního lékaře, než se toto okno zavře a nebude se opět přijímat. Jestliže máte to štěstí a Váš zubní lékař je výborný, tak tím lépe pro Vás a alespoň můžete informovat své blízké a přátelé o možnosti jejich změny, pokud takové štěstí jako Vy neměli.

zubní ošetření

Nenechte to dojít do poslední fáze, kdy budete opravdu trpět bolestí a budete muset jít na ošetření komukoliv. Může se stát, že se dostanete do špatných rukou a jedním zákrokem to ve finále ještě zhoršíte, ačkoliv se Vám na chviličku uleví. Jestliže zajdete k nějakému „řezníkovi“ může Vás to stát i zub, a to určitě nechcete. Zubní ošetření sice není téměř pro nikoho příjemné, pokud už problém máte, ale nepodceňujte prevenci a zdravý úsměv.

Věřte, že Vás ošetření a prohlídka u zubaře nikdy nebude bolet, pokud máte zdravé zuby a dásně.

prohlídka u zubaře

Nikdy nešetřete na svém úsměvu. Zuby máme jen jedny a je potřeba, aby si všichni toto tvrzení pevně zafixovali do svých myšlenek. Pokud zanedbáte i triviální věc, tak se může stát, že se taková věc stane větší a mnohem zuřivější ve Vašich ústech. Objednejte se na svou preventivní prohlídku a zjistěte, zda máte všechno v pořádku. Je mnohem lepší jít k zubnímu lékaři, když Vás nic netrápí, než k němu jít až Vás něco trápit bude. Přejeme pevné zdravíčko a bezstarostný úsměv ve Vašich životech a životech Vašich krásných ratolestí.