Rozdáváme propisky s potiskem


Propisky s potiskem Promodárky patří k častým reklamním předmětům, s nimiž se některé firmy prezentují na veřejnosti a rozdávají je svým zákazníkům, budoucím klientům nebo účastníkům firemního školení jako drobnou pozornost. Propisku ocení snad každý, je to předmět, jehož užitečnost není třeba nikomu vysvětlovat, a mohli bychom i tvrdit, že propisek není nikdy dost. Jedna přestane psát, nebo ji upustíte na zem a někdo na ni šlápne, tak vytáhnete ze šuplíku jinou, a o nic nejde. Je tedy docela dobrý nápad využít propisky s potiskem pro účely nejen firemní propagace, ale i k osobním záležitostem.

reklamní propisky

Maturitní ročník

Opouštíte-li maturitní ročník, zapamatujte si, že je to jeden z životních mezníků, a že v budoucnu budete zřejmě ještě moc rádi vzpomínat na své spolužáky a školní prostředí „malin nezralých“. Teď vám to možná nepřipadá aktuální, ale nadejde čas, kdy to aktuální bude. A pro tyto okamžiky se mohou hodit propisky s potiskem, každý z vašich spolužáků obdrží jeden kus jako předmět na památku, a pokud je to vhodné, můžete k nim ještě přidat i něco jiného, například tričko nebo hrnek. A nezapomeňte také na sebe, i po mnoha letech vám připomenou jedno z nejkrásnějších životních období.

propiska jako dárek

Oblíbení kantoři

Nejen spolužáci, ale i někteří učitelé a profesoři ze střední školy vám mohou imponovat a zaslouží si vaši pozornost. Znáte filmový seriál „Zkoušky z dospělosti“ z roku 1980, režírovaný Jiřím Adamcem a doprovázený hudbou Ladislava Štaidla? Je to jeden z nejzdařilejších socialistických seriálů a nepromítá se v něm nic politického, ale jde o dílo vysloveně ze života, protkané mnoha krásnými životními příběhy a osudy. Profesorka Jánská v podání vynikající herečky Elišky Balzerové by si určitě zasloužila nejen propisku, ale i polibek a třeba i mikinu s potiskem, na němž se budou nacházet podpisy všech vašich spolužáků. A samozřejmě i ten váš.