Jak na vztahy

Věřte mi, že jsou opravdu různé druhy vztahů, které člověk může mít. Já sama já jsem si vždycky říkala, že je opravdu nejlepší, když si člověk opravdu pěstuje ty nejlepší vztahy, které může mít a to hlavně v rodině. Není nic horšího, než když je potom rozhádaní celá rodina, což potom trvá velmi dlouho, než se všechno uklidní a dá se zase vše do starých kolejí. Mně samotné se opravdu líbí, když spolu lidé vychází, a to ve všech situací. I když samozřejmě přiznávám, že i mně se kolikrát stane že se s někým pohádám. Ani nevíte, jak mě to potom velice mrzí. Je to smutné a já si kolikrát říkám, že nejlepší bude, když s rodiči spolu budu vycházet.

S přítelem si rozumíme.

Jednou se mi stalo, že jsem se velice škaredě pohádala se svým otcem. Ani nemusím říkat, jak potom špatné vztahy jsme spolu měli. A nejhorší také na tom bylo, že se na mě naštval i můj bratr, který je mým otcem opravdu jedna ruka. Mrzelo mě to a já jsem potom litovala toho, že jsem raději nedala otci za pravdu a abych se stáhla. A měla jsem se opravdu stáhnout do ústraní a být ticho. Jenomže pozdě bycha honit. Copak mi to stálo za to, že jsem se potom s rodiči hádala?

Mám ráda dobré vztahy.

Protože potom se mě zastávala moje máma, která se potom zase hádala s mým bratrem a také s otcem, takže jsem si už příště řekla, že než abych prosazovala svou pravdu, tak raději se stáhnu do ústraní a dám otci za pravdu. Protože otec je totiž takový velice arogantní a je takový narcista, že raději nebudu si ničit vztahy s celou rodinou a dám raději vždycky otci za pravdu. A nejlepší je ustoupit. Vždyť taky se říká, že moudřejší vždycky ustoupí. Věřte, že špatné zkušenosti nebo vztahy nemáte jenom vy, ale tohle zažil alespoň jednou v životě úplně každý a je to zcela normální. Nejde se chovat stále jenom podle obrázku druhým, každý má svou hlavu. Ale vztahy se snažím mít vždy skvělé.