Kamarádce vztah ničila vlastní matka

Myslíte, že vztahy bolí? To rozhodně ano, moje kamarádka měla vždycky špatný vztah se svojí vlastní matkou. Byla to hrůza, co mi pořád říkala. Její matka jí dělala hrozné naschvály. Moje kamarádka Verča byla opravdu vždy dobrák. Moc mě mrzelo, jak se k ní matka chová. Verča měla přítele a podle všeho usuzuji, že její matka na ní dost žárlila. Verča byla taková, že se vždy hodně líčila, chodila krásně oblečená a měla dokonale dlouhé vlasy. Chlapi by se o ní normálně snad i porvaly. Za to jí její matka podle všeho nenáviděla. Když přišla Verča domů, tak její matka hned na ní řvala, proč ani neuklidila.

Vztah

Začala jí vyčítat přítele a začala o něm sprostě nadávat. To se Verči vůbec nelíbilo, tak po matce několikrát vyjela a sdělila jí, že to není pravda co o něm říká. Samozřejmě to žádná pravda nebyla, protože matka měla velkou závist v sobě kvůli Verči. Pravdou je, že její matka nevypadá tak dobře, protože už má věk, ale i přesto nemusela, tak Verči nadávat. Jednoho dne jsem Verči poradila, ať se odstěhuje od svojí matky, protože jsem byla její dobrá kamarádka. Verča se na mě podívala a řekla mi, že to je doslova dobrý nápad. Verča začala po škole chodit na brigádu a vydělala si peníze. Po třech měsících se Verča odstěhovala a začala žít svůj život bez matky.

Žena

Žila šťastně se svým přítelem, který jí s bydlením a nájmem pomohl. Dokonce se jí její matka ozvala za několik dní, a věřte, že jsou z nich teď lepší kamarádky. I tak se dá vytvořit mnohem lepší vztah než bydlet s matkou pod jednou střechou. Teďka si svého přátelství užívají mnohem víc než kdy před tím. Verča začala se svojí matkou nakupovat, chodily spolu do restaurací. Dokonce si její matka oblíbila přítele a začala s ním doslova krásně vycházet. Hold život je nevyzpytatelný a nikdy nevíme, co nás v tom životě potká. Rozhodně jsem ale byla za Verču ráda, že se tak krásně spřátelila s maminkou, protože to, co mi vykládala bych nesnesla. Poradila jsem Verči skvěle, aby se odstěhovala, protože do dneška mi za to děkuje, a ještě k tomu se jí zlepšil vztah s matkou.