Pouze dobré vztahy


Je opravdu velice smutné, když třeba žijete někde, kde jsou opravdu špatné a nepraktické vztahy, protože když budete mít s někým opravdu špatné vztahy, tak věřte, že se to potom opravdu složitě napravuje. Já bych si nedokázala představit, kdybychom třeba my v rodině se stále jenom hádali a neuměli bychom se dohodnout na jedné věci. Kdybychom se třeba vůbec nemohli shodnout, jestli pojedeme na dovolenou tam anebo tam a věřte, že znám jednu takovou rodinu, která se hledá i kvůli tomu. A kdy pojedou na dovolenou a tak dále. Abych se přiznala, tak mě osobně by to bylo asi jedno, kam by to bylo, pokud by to teda bylo někam do tepla, protože zimu nemám ráda.

Svého manžela miluji.

Do zimy bych na dovolenou opravdu asi nikdy nejela, protože zimu nemám ráda a zimu si vždycky vÄ›tÅ¡inou odbydu tady u nás v ÄŒeské republice, a to tak, že jsem doma, piji horký Äaj a horkou kávu a dívám se na televizi, ale Å™eknu vám, že kdyby náhodou opravdu nÄ›kdo chtÄ›l z rodiny jet na zimní dovolenou, tak samozÅ™ejmÄ› pojedu také já. Nejsem takový typ ÄlovÄ›ka, který by se hádal anebo který, aby vždycky bylo stoprocentnÄ› jenom po jeho, aby vždycky pÅ™iÅ¡el v úvahu jenom jeho názor a jeho nápad na dovolenou.

PeÄujte o své vztahy.

Tohle mě vůbec nevadí. Já jsem ráda, že jsem v klidu a že mám tři zdravé děti a také hodného manžela a hodnou rodinu. I zbytek mé rodiny je opravdu perfektní a já jsem ráda, že se nemusíme vůbec nikdo hádat, nejhorší by bylo, kdybychom se třeba hádali úplně všichni. To by mě opravdu hodně trápilo a mrzelo. Proto jsem ráda, že nejlepší je, když třeba alespoň dva lidi v rodině jsou takoví klidní a flegmatici, protože to opravdu potom snižuje riziko toho, že vaše vztahy v rodině budou opravdu potom napjaté a špatné. Věřte, že když se s někým hádáte v rodině, že je to špatné, protože tohle jde potom opravdu velice těžko napravit.