Krása a květiny

Myslím si, že krása je pomíjivá. Krásná je opravdu něco, co člověk může vždycky změnit. Jenomže také krása je o tom, jak se člověk cítí. Každý člověk má jiný vkus, a když se řekne slovo krása, tak nemusí jít pouze jenom o krásného člověka a tak podobně. Protože když to tak vezmu, tak krása je také všude kolem a krásná je i příroda. A co třeba potom krásné květiny? Já jsem veliká milovnice, zahrady a květin, takže si opravdu nechávám dovážet i ze zahraničí krásné květiny. Můj sen byl vždycky mít opravdu nádherné růže. Jenomže tady v našich českých podmínkách jsem nikde nenašla takový ten keřík, který by potom plodil opravdu ty dlouhé velké růže, které jsou velkokvěté a mají květ velkou třeba jako dlaň.

Růžové květiny.

Aby byly na takové tlusté a dlouhé stopce. Protože když si koupím tady u nás v České republice nějaké popínavé růže anebo keříkové růže, tak to nikdy není ono. Ihned to rychle odkvete a vypadá to na první pohled dost lacině a nelíbí se mi to. Řekla jsem si, že kdybych si třeba objednala i krásné tulipány z Holandska anebo někde odněkud kvalitní růže, jistě bych udělala dobře a určitě by mi to oživilo pozitivně mou zahradu.

Krása je různá.

O zahradu velice často pečuji a chtěla bych mít zahradu stále krásnou. Moje rodina mi dokonce někdy říká, že už to s tou péčí o zahradu a květiny moc přeháním, ale já si to nemyslím. Opravdu chci mít krásnou a dokonalou zahradu, kde bude plno krásných květin. Opravdu si nedokáži představit nic horšího než třeba, kdyby někdo přišel a celou mou krásnou zahradu s květinami by zničil. Tohle se mi stalo jednou, kdy mi pes vyhrabal dvě nové růže a ty bohužel potom odumřely. Málem mě trefil infarkt, naštěstí partner potom sehnal úplně jiné květiny, které také byly opravdu pěkné a mě to moc potěšilo. Takže si všechno kolem hlídejte, ne všechno je nesmrtelné.