Mám ráda techniku a historii

Vždycky jsem si říkala, že kultura je opravdu hodně důležitá. A to hlavně také díky tomu, že kulturně založený člověk je potom takový více vzdělání a také má větší obzory. Je to vážně pravda, o tomhle by mohl kdysi vyprávět i můj učitel dějepisu. Řekněte sami. Jaký by byl asi člověk, kdyby třeba celý život vyrůstal někde v divočině? Podle mého názoru by to asi nebylo nic moc, protože ten dotyčný člověk by nebyl vůbec vzdělaný, neznal by kulturu země ano kulturu zábavnou a nevěděl by ani nic o technice nebo elektronice. A vůbec by ani neznal například mobilní telefony nebo počítač.

Denně pracuji na počítači.

A řeknu vám, že vyznat se v dnešní době někde bez počítače je opravdu docela složité. A vy se mě ptáte, proč by ten život bez počítače měl být složitý. Předpokládám, že ale mnoho lidí to ví. Jen si to zkuste nevzít třeba i týden mobil do rukou! Anebo vemte v potaz děti. Na počítači všichni najdou opravdu mnoho znalostí a také odpovědí, když potřebuje odpovědi na nějaké otázky. A to samé platí i o kultuře, protože kultura je taková, která nám také dávat větší rozhled a také nám napoví, co kdy a jak dříve bylo. Víte, jak to myslím Já totiž moc ráda na internetu hledám také různé informace o tom, jak se třeba žilo za rakouska-uherska anebo tak podobně.

Mám ráda historii i techniku.

Miluji historii. Nebo také chodím moc ráda na divadla, kde jsou kulturní akce založené na tom, kde se třeba šermuje anebo je to udělané na základě historie.  Historie mě opravdu hodně baví a jsem ráda, že právě díky počítači si o historii můžu také zjistit více informací. A tohle samé mi potvrdili můj bratr, který sice nemá moc rád kulturu, ale zase se velice často věnuje počítači, protože je informační technik a řeknu vám, že to docela velice zajímavá práce, která je také dobře finančně ohodnocená. A jaké plusy má technika podle vás? já se přiznám, že mě technika baví ve všech ohledech to včetně i her na mobilu, které hraji velmi často.