Jak si poradit s erekcí i bez Sildenafilu


Sildenafil Oral Jelly 100 mg Kamagra zní možná vznešeně jako preparát pro zlepšení stavů erektilní dysfunkce, ale mnohem moudřejší, než posuzování atraktivity názvu léčivých přípravků je porozumění jejich principu léčení a dopadu na lidský organismus. Nemusíte sice dopodrobna znát přesné lékařské termíny, ale měli byste si uvědomit, že Sildenafil je látka vyrobená v laboratoři, a že není přírodního původu. Člověk dosud nedokáže přírodě konkurovat ani v nejmenším, vždyť nezná dopodrobna ani přesné fungování mechanismů lidského těla, což se také projevuje v mnoha vedlejších účincích synteticky vyrobených léčiv. V tomto ohledu jsou přírodní léky výrazně bezpečnější a uvědomují si to i generace našich předků, které čerpají z prastarých moudrostí a hlavně zkušeností z praktické léčby na milionech pacientů za dobu několika tisíc let.

syntetické tablety

Chcete-li nahradit látku Sildenafil přírodním ekvivalentem, obraťte pozornost na bylinky, souhrnně nazývané jako adaptogeny. Říká se jim tak proto, že adaptují organismus na stresové situace včetně vnitřního, oxidativního stresu způsobeného nevhodnou stravou. Adaptogeny vytváří ztracenou hormonální rovnováhu a snižují nadbytek stresových hormonů, uvolněných do krevního oběhu. Napomáhají naopak zvyšovat množství testosteronu, které je pro každého muže potřebné pro každodenní fungování a běžný, spokojený život včetně sexuality. Muž se bez testosteronu neobejde, a je-li vystresován, nemůže být zcela zdráv fyzicky ani psychicky.

umělé léky z laboratoře

O toto se ovšem Viagra, Kamagra ani jiné syntetické přípravky nestarají, ty řeší pouze následek, nikoli příčinu problémů. A nevyřešit příčinu znamená, že se bude problém táhnout dál, a vy budete pouze platit ze své kapsy velkou sumu peněz, aniž byste zahlédli na vzdáleném horizontu hmatatelný konec vašich potíží. Vezměte tedy selský rozum do hrsti a řiďte se svou vlastní intuicí, která vám napovídá, kde je láska, moudrost a pravda.