Vybavte se na sezónu


Milujete hezké počasí, kdy slunce svítí a je venku už tak nějak přijatelně, abyste mohli vyrazit na kolo a zase si objet svých pár kilometrů? Máte to jako koníček a jste do toho úplně zamilovaní, protože je to příjemný relax, hlavně si vyčistíte hlavu a máte pak lepší náladu, hlavně se i vypotíte, takže děláte něco i pro svoje zdraví? Pokud to děláte často a rádi, určitě oceníte mít u toho na sobě kvalitní oblečení, proto dnes přicházíme s tipem na jednu značku, díky které se můžete obléknout na cyklistiku pohodlně a tyto kousky splní všechno, co od nich budete požadovat. Funkce jako rychlé schnutí, vzdušnost, kapsy na to nejnutnější vybavení, které sebou povezete, nezapáchající, dobře odvádějící pot, to je dres Majola, což je německá značka, jejíž sortiment je právě na toto specifikován.

vylet

Podívejte se na cyklodresy, které by se vám hodily, můžete od této značky se sladit a pořídit ve stejném designu například i ponožky, které při cyklistice bývají často vidět. Na silnici rozhodně nebudete pozadu, ale dostojíte svému koníčku náležitě, navíc vám bude příjemně, nebudete po propocení zapáchat a budete se cítit příjemně i při plném zapocení.

cycling

Do nynějšího chladnějšího počasí si můžete pořídit třeba i čelenku do vlasů od této značky, abyste neofoukli, ještě to asi ze začátku bude venku trochu studit, zejména, když pojedete jako o závod a až se zapotíte, čelenka to krásně nasákne, takže vám udělá dvojí službu. Tyto čelenky jsou rychleschnoucí a navíc jsou z recyklovaného materiálu, takže neděláte službu jenom sobě, ale také naší planetě. Podívejte se na další sortiment od této značky, obléknou se jak dámy, tak i páni, nabízejí i kalhoty, vesty a další sortiment, který se vám rozhodně bude hodit, od hlavy až k patě musíte být přeci připravení! Navíc se to bude hodit například i na běhání, pokud ho také máte rádi.