Nový design i ochrana před rozbitím


Miliony lidí na celém světě používají iPhone, protože je to telefon který má stabilní operační systém. Řadu lidí také zaujal jejich design, který je jednoduchý a minimalistický, což ovšem nevyhovuje všem. Někteří uživatele iPhonů by naopak uvítali kdyby si mohli vybrat jinou barvu než tmavou stříbrnou. Apple prosby vyslyšel až po mnoha letech a na trh uvedl telefony v barevnějším provedení. To ale stále nestačí, a tak mnoho lidí používá kryty a obaly na telefon. Mnoho výrobců oblečení a módních doplňků nabízí obaly na telefony které jsou opravdu luxusní a mohou se stát velice zajímavým módním doplňkem. Vybrat si ale můžete i obaly které stojí pár korun. Díky obalům a krytům bude váš telefon vypadat jinak, ale hlavně ho ochrání před poškozením. Obaly a kryty by měli nosit hlavně lidé, kterým padá telefon z ruky.

iphone apple

Vyberte si u nás z celé řady doplňků k telefonům, které usnadní jejich užívání. I když máte starší typ telefonu, může vám stačit a nepotřebujete nový. Opatřete svůj telefon ochrannou pomůckou a pořiďte si na něj obal na iPhone 8. Pokud si ho chcete nechat co nejdéle, musíte se postarat o to aby se vám nerozbil, což uděláte pomocí

  • Krytu a nebo obalu
  • A pomocí tvrzeného skla

obaly na telefon

Právě na tvrzené kolo mnoho lidí zapomíná. Někteří si nalepí pevnější folii v domnění že jde o sklo, ale jde jen o plastovou nálepku, která toho moc nesvede. Proto je lepší používat tvrzené sklo, které displej mobilu ochrání před rozbitím i pokud by vám telefon spadl přímo na něj. Tvrzené sklo byste měli používat i na chytré hodinky, protože výměna displeje u hodinek nebo u telefonu, i když už je máte pár let, je finančně náročnější, a zejména u starších modelů se to nemusí vyplatit. Jaké další příslušenství byste uvítali? Pokud rádi posloucháte hudbu nebo třeba podcasty, ideální je pořídit si sluchátka, která vám poskytnou kvalitní poslech nejen hudby ale i mluveného hlasu – a k tomu jsou ideální třeba AidPods.