Kam si obléknout lodičky na vysokém podpatku s platformou


Lodičky na vysokém podpatku s platformou si určitě nebudete brát do hor na turistický výšlap do Bystrého sedla nad Štrbské pleso ve Vysokých Tatrách, to byste se možná i zřítily ze skal a nedopadlo by to dobře. Tuto obuv si také zřejmě nebudete obouvat ani na procházku parkem, tenké vysoké podpatky by se vám bořily do trávy a vaše chůze by byla natolik neohrabaná, že byste se každou chvíli válely po zemi. Kam tedy vzít lodičky na podpatku, a k jaké příležitosti?

ženské nohy

Na firemní večírek – chcete zaujmout pozornost a předvést zejména mužské části populace vaše svůdné, krásné nohy? Chcete, aby v nich vynikla klenba chodidel, což dovedou právě vyšší podpatky? Pak je firemní večírek a podobná akce ideální volbou. Mimochodem, víte, že se muži rádi dívají na ženské nohy, ale že je to zejména tehdy, kdy je dobře patrné zakřivení klenebního oblouku?

dámská obuv

K bazénu – když se dívka projde v plavkách podél bazénu, například plavkyně na plaveckých závodech nebo aktérky synchronizovaného plavání, anebo když se prochází podél parketu pro prostná cvičení bosonohé gymnastky, rádi si prohlížíme jejich tělesný korpus, ale nohy a chodidla tu tolik nevyniknou. Získají zajímavý tvar teprve v okamžiku, kdy se noha zvedne od podložky a propne se špička, což je podobné, jako při chůzi na vyšších podpatcích. Jakmile vynikne klenba chodidel, teprve tehdy jsou ženské nohy sexy.

Do ložnice – na vyzouvání bot na podpatcích se těší nejeden muž, protože si uvědomuje, že brzy nadejde okamžik, kdy spatří bosá chodidla v celé kráse. Ano, je to tak, veškerý povyk kolem dámských lodiček a sandálů na podpatku je kvůli stavbě chodidel, protože jsou dokonalá a velmi svůdná. Mnozí muži (a nejen muži) milují tvary, barvu, hebkost a leckdy i vůni bosých chodidel, přináší jim neskutečnou rozkoš a svým způsobem si uvědomují božskou dokonalost stavby chodidla, jakožto anatomického zázraku.