12. ročník Brněnského festivalu dračích lodí

  • 31.5.2017

Společnost TORRSEN SPORTS, Cesta draka z.s. a Dračí lodě Brno z.s. uspořádají 12. ročník Brněnského festivalu dračích lodí. 29. 5. 2017, Brno
Společnost TORRSEN SPORTS, Cesta draka z.s. a Dračí lodě Brno z.s. uspořádají o víkendu 3. – 4. 6. 2017 na brněnské přehradě 12. ročník Brněnského festivalu dračích lodí. Jedná se o největší brněnský závod dračích lodí, který je bodovaný do soutěží Grand Prix a Českého poháru ČADL a zároveň je bodovaný do Torrsen Cupu, tedy Mistrovství ČR dračích lodí ČSDL. Brněnský festival dračích lodí bude tradičně hostit Loděnice vodních sportů Brno na ulici Rakovecké 30.
Na Brněnský festival dračích lodí se připravuje na čtyři desítky dračích posádek s mezinárodní účastí. V atraktivním závodě se v sobotu utkají amatérské i sportovních posádky na dvacítkových dračích lodích na tratích 200 m a 2 km.
V neděli se utkají na desítkových dračích lodích, kromě amatérských a sportovních posádek, také zástupci nejprestižnější kategorie Český pohár ČADL. V této kategorii budou moci návštěvníci zhlédnout a povzbuzovat výkonnostně nejlepší posádky českého dragonboatingu.
„Vždy se snažíme, aby závody dračích lodí, jenž organizuje naše společnost, byly nejen atraktivní sportovní podívanou, ale také zábavou pro celou rodinu. Všichni návštěvníci jsou po sobotním závodě zváni na večerní ohňostrojovou podívanou, kterou si budou moci užít přímo z místní loděnice“, řekl Roman Vágner, ze společnosti TORRSEN SPORTS. Informace k závodu najdete ZDE: http://draci-lode.torrsen.cz/brnensky-festival-dracich-lodi/brnensky-festival-dracich-lodi-2017-propozice-a-prihlasky O společnosti TORRSEN SPORTS, s.r.o. Společnost Torrsen Sports s.r.o. vlastní největší flotilu dračích lodí na Moravě a zároveň je největším pořadatelem závodů dračích lodí v ČR. Dále se naše společnost věnuje sportovním teambuildingovým aktivitám a celkově podpoře sportu nejen na Moravě.
Více informací najdete na www.torrsen.cz a www.teambuilding-dracilode.cz.

Naši sponzoři