Praktický seminář ČSDL 3.11. 2018

  • 8.10.2018

Vážení vedoucí, trenéři a členi dračích klubů a spolků,

O praktický seminář, který plynule navazuje na dubnový seminář v Praze, byl vyjádřen poměrně vysoký zájem. Tímto bychom vám rádi navrhli termín v sobotu 3. listopadu 2018 a místo konání by byla Brněnská přehrada v areálu Českého veslařského klubu (viz na mapě https://mapy.cz/zakladni?x=16.5144304&y=49.2390755&z=18&source=firm&id=2473901), kde by byly k dispozici prostory na sezení uvnitř, jsou zde i dračí lodě od Torssen Sports, takže veškeré potřebné vybavení. Pokud by někdo chtěl poblíž zařídit i spaní, tak je zde vícero možností, jedna z nich by byla viz zde pod odkazem http://www.beachpub.cz.

Náš návrh je takový: Tento praktický seminář by proběhl na vícero fází, při kterých bychom se potkali společně na lodi a vysvětlili si techniky pádlování, zajezdili jsme si společně a využili praktických rad zkušených trenérů a těch nejlepších dračích závodníků v České republice. Pořídily by se video záběry pro následný rozbor. Zároveň bychom si ukázali praxi v kormidlování. Každý by mohl přispět svými zkušenostmi. Nakonec bychom vše společně probrali u posezení.

Uzávěrka přihlášek do 15. 10. 2018

Na tento praktický seminář bychom navázali pak i na jaře.

Děkuji za předešlý vyjádřený zájem, pokud se však tato akce bude zamlouvat i těm, jež se doposud nevyjádřili, samozřejmě můžete nám dát vědět a přihlásit se

Prosím ty, co se hlásili, že by se tohoto semináře účastnili, zda by potvrdili svůj zájem.

S pozdravem a přáním hezkého dne.

ČSDL

info@csdl.cz

+420 777 085 169

Zdroj fotografie: http://www.prygl.net/rejstrik/veveri.php

Naši sponzoři