Celonárodní klubový žebříček dračích posádek ČR

 

Pilotní ročník 2018

Hodnocení úrovně závodů a výkonnosti všech posádek společně

Hodnocení a organizaci zajišťuje ČSK DL

Zkušební ročník 2018 zahrnuje většinu závodů pořádaných na území České republiky

 

Průběžná tabulka Žebříčku klubových posádek České republiky pro rok 2018 k dispozici >>>zde<<<

Hodnocení jednotlivých závodů:

Závod č. 1 - Dračí POP-el  >>>zde<<<

Závod č. 2 - Den Labe v Ústí nad Labem >>>zde<<<

Závod č. 3 - Malé dračí lodě Kroměříž >>>zde<<<

Závod č. 4 - Závod dračích lodí v Dobřichovicích >>>zde<<<

Závod č. 5 - Závod dračích lodá v Chmutově >>>zde<<<

Závod č. 6 - Malé dračí lodě v Brně >>>zde<<<

Závod č. 7 - Pražský festival dračích lodí >>>zde<<<

Závod č. 8 - Flotila CUP >>>zde<<<

Závod č. 9 - Lipno Dragon Boat Race >>>zde<<<

Závod č. 10 - Přerovský festival dračích lodí >>>zde<<<

Závod č. 11 - Dragonparty Hlučín >>>zde<<<

Závod č. 12 - Vrané nad Vltavou >>>zde<<<

Závod č. 13 - Poděbradské dračí srdce >>>zde<<<

Závod č. 14 - Dračí Svět Třeboň >>>zde<<<

Závod č. 15 - Brněnský festival DL >>>zde<<<

Závod č. 16 - Kadaňský drak >>>zde<<<

Závod č. 17 - Draci mezi mosty - České Budějovice  >>>zde<<<

Závod č. 18 - Kvasický festival DL >>>zde<<<

Závod č. 19 - Hranické festival DL >>>zde<<<

Závod č. 20 - Břeclavský drak >>>zde<<<

Závod č. 21 - Purkarec >>>zde<<<

Závod č. 22 - Otrokovická ZUBR Desítka >>>zde<<<

Závod č. 23 - Pálavský festival dračích lodí >>>zde<<<

Závod č. 24 - Vajgarská saň >>>zde<<<

Závod č. 25 - Dračí Peklov Polné >>>zde<<<

Závod č. 26 - Olomoucký drak >>>zde<<<

Závod č. 27 - Olšovec OPEN >>>zde<<<

Závod č. 28 - Draci v Telči >>>zde<<<

Závod č. 29 - Mistrovství Moravy v Ostrožské Nové Vsi >>>zde<<<

Závod č. 30 - Křetínka CUP >>>zde<<<

Závod č. 31 - Dračí lodě na Pastvinách >>>zde<<<

Závod č. 32 - Dračí lodě Vysočina - Žďár nad Sázavou >>>zde<<<

Závod č. 33 - Dračí lodě Slezská Harta >>>zde<<<

Závod č. 34 - Plumlovský drak >>>zde<<<

Závod č. 35 - Plumlov OPEN >>>zde<<<

Závod č. 36 - MČR ČADL 2018 - Račice >>>zde<<<

Závod č. 37 - MČR ČSK - Mercur CUP >>>zde<<<

Závod č. 38 - Půlnoční drak - Horní Cerekev >>>zde<<<

Závod č. 39 - Tragicky dlouhé tratě

Závod č. 40 - Znojemský festival dračích lodí >>>zde<<<

Závod č. 41 - Prestige CUP >>>zde<<<

1. Mistrovství Moravy ONV (200 m)
2. MČR ČADL (200 m)
3. MČR ČSK (200 m)
4. Dračí Svět Třeboň  (1000 m) Křetínka CUP (1000 m) Slezská Harta (1000 m)
5. MČR ČADL (2000 m)
6. MČR ČSK (1000 m)
7. Brněnský festival DL (1000,2000 m)
8. Plumlov OPEN (1000 m)
9. Brněnský festival DL (200 m) Mistrovství Moravy ONV (500 m)
10. Prestige CUP (2600 m)
11. Křetínka CUP (200 m) Slezská Harta (200 m)
12. Pražský festival DL (1000, 2000m)
13. Olšovec OPEN (1000 m) Půlnoční drak (200 m)
14. Hranický festival DL (200 m) Otrokovická ZUBR desítka (150 m)
15. Malý drak Kroměříž - (1000 m )
16. Malé DL Brno (1 míle) Hranický festival DL (1400 m) Flotila CUP (10 km)
17. Plumlovský drak (1000 m)
18. Pražský festival DL (200 m)
19. Přerovský festival DL (200 m) Dračí lodě Purkarec (1000 m) Vajgarská saň (1000 m)
20. Dračí POP-el (1 míle)
21. Drago Boat Race Lipno (200 m) Přerovský festival DL (200 m) Draci mezi mosty (1000 m) Kvasický festival DL (1400 m) Pálavský festival DL (1000 m)
22. Malé DL Brno (100 m)
23. Břeclavský drak (1000 m) Vajgarská saň (200 m) Olšovec OPEN (200 m)
24. Dračí Svět Třeboň (200 m ) Poděbradské dračí srdce (200 m) Draci v Telči (200 m) Dračí lodě Vysočina (200 m) Festival DL Znojmo (160 m)
25. Draci mezi mosty (200 m) Kvasický festival DL (200 m) Břeclavský drak (200 m)
26. Pálavský festival DL (200 m)
27. Dračí lodě Purkarec (200 m) DL Pastviny (250 m) Plumlov OPEN (200 m)
28. Peklo v Polné (200 m)
29. Plumlovský drak (200 m)
30. Malý drak Kroměříž (200 m)
31. Olomoucký drak (200 m)

Excelouvou tabulku stáhnete pod tímto >>>zde<<<

Naši sponzoři