Kalendář akcí 2020

LEDEN 2020    
18.01. Brno - Lužánky Halový pohár dračích lodí Brno 2020 - VÝSLEDKY 20DL MČR  DL v hale
ÚNOR 2020    
01.02. Ostrava - Poruba Halový pohár dračích lodí Ostrava 2020 - VÝSLEDKY 20DL MČR  DL v hale
BŘEZEN 2020
07.03. Praha - Podolí Halový pohár dračích lodí Praha 2020 - VÝSLEDKY 20DL MČR DL v hale
ZRUŠENO - Konference a seminář trenérské licence C - MATERIÁLY - KONFERENCE
DUBEN 2020    
ODLOŽENO Přerov - loděnice Školení kormidelníků
10DL ŠKOLENÍ
ODLOŽENO Brno - přehrada Velký tréninkový kemp 10DL, 20DL KEMP
ČERVEN 2020  
20.06. Brno - Svratka Dlouhé tratě Brno - VÝSLEDKY 10DL TC
ČERVENEC 2020    
25.07. Jedovnice - Olšovec Olšovec Open - VÝSLEDKY
10DL POHÁR, TC, FL, FUN
SRPEN 2020 
08.08. Uherské Hradiště Slovácký drak - VÝSLEDKY 10DL POHÁR
15.08. přehrada Pastviny Memoriál Pepy Strnada -  VÝSLEDKY 20DL FUN
22.08. Žďár nad Sázavou Dračí lodě Vysočina -  VÝSLEDKY 20DL POHÁR, FUN
ZÁŘÍ 2020 
05.09. Kvasice Kvasický festival dračích lodí 10DL FUN, SPORT
06.09. Strakonice - Otava Strakonický drak - VÝSLEDKY 10DL HOBBY, FUN
12.09 Břeclav - Dyje Břeclavský drak - VÝSLEDKY 20DL FUN
13.09. Brno - přehrada Mistrovství České republiky - VÝSLEDKY 10DL, 20DL POHÁR, TC, FL
19.09. Brno - Rapid Modrý hroch na dračí lodi 10DL FUN
26.09. Znojmo Znojemský festival dračích lodí 20DL HOBBY, FUN
ŘÍJEN 2020    
03.10. Brno - Svratka Prestige Cup 2020 DL10, DL20  

Celonárodní hodnocení úrovně pořadatelů závodů DL

Hodnoceny budou závody:

1. zařazené do seriálu DRAGON RACE 2019

2. závody, které by měly zájem být v příští sezóně součástí seriálu DRAGON RACE

3. závody o jejichž hodnocení pořadatel projeví zájem

4. další vybrané závody

Hodnocení závodu č. 1 - Dlouhé tratě v Kojetíně - dosažený koeficient 1,13 -  >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 2 - Malé dračí lodě na Svratce - dosažený koeficient na trati 100 m 0,84 a na 1 míli 1,09 - >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 3 - Přerovský festival dračích lodí - dosažený koeficient na trati 200 m 0,97 a na 1 kilometr 0,91 - >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 4 - Dragon party Hlučín- dosažený koeficient na trati 200 m je 1 a na 1 kilometr 1,13 - >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 5 - Brněnský festival dračích lodí 2019 - dosažený koeficient na trati 200 m je 1,22 a na kilometr 1,28 - >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 6 - Kvasický festival dračích lodí 2019 - dosažený koeficient na trati 200 m je 0,75 a na trati 1,5 kilometru je 0,91 - >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 7 - Hranice Dragons 2019 - dosažený koeficient na trati 200 m je 1,03 a na trati 1400 m je 0,91 - >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 8 - Pálavský festival dračích lodí 2019 - dosažený koeficient na trati 200 m je 1,13 a na trati 1 km je 1,28 - >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 9 - Otrokovická ZUBR Desítka 2019 - dosažený koeficient na trati 200 m je 1,16 a na trati 1 km je 1,16- >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 10 - Olšovec OPEN 2019 - dosažený koeficient na trati 200 m je 0,84 a na trati 1 km je  1,06 - >>>zde<<<

Hodncoení závodu č. 11 - Plumlov OPEN - dosažený koeficient na trati 200 m je 0,91 a na trati 1 km je 1,28 - >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 12 - Mistrovství Moravy v Ostrožské Nové Vsi - dosažený koeficient v kategorii malé DL na trati 200 m je 1,5 a na trati 1 km je 1,41, v kategorii velkých DL na trati 200 m je 1,28 a na trati 500 m je 1,03 - >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 13 - Křetínka CUP - dosažený koeficient na 200 m je 1,22 a na trati 1 km je 1,13 - >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 14 - Slezská Harta - dosažený koeficient na trati 200 m je 1,13 na trati 1 km je 1,13 - >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 15 - MČR ČSDL/ČSK - dosažený koeficient na trati 200 m je 1,22 na trati 1km je 1,28 >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 16 - Znojemský festival dračích lodí - dosažený koeficient na trati 200 m je 0,91 -  >>>zde<<<

Hodnocení závodu č. 17 - Prestige CUP - dosažený koeficient na dlouhé trati je 1,25 -  >>>zde<<<

Kompletní Žebříček klubových posádek České republiky pro rok 2018 k dispozici >>>zde<<<

Hodnocení jednotlivých závodů:

Závod č. 1 - Dračí POP-el  >>>zde<<<

Závod č. 2 - Den Labe v Ústí nad Labem >>>zde<<<

Závod č. 3 - Malé dračí lodě Kroměříž >>>zde<<<

Závod č. 4 - Závod dračích lodí v Dobřichovicích >>>zde<<<

Závod č. 5 - Závod dračích lodá v Chmutově >>>zde<<<

Závod č. 6 - Malé dračí lodě v Brně >>>zde<<<

Závod č. 7 - Pražský festival dračích lodí >>>zde<<<

Závod č. 8 - Flotila CUP >>>zde<<<

Závod č. 9 - Lipno Dragon Boat Race >>>zde<<<

Závod č. 10 - Přerovský festival dračích lodí >>>zde<<<

Závod č. 11 - Dragonparty Hlučín >>>zde<<<

Závod č. 12 - Vrané nad Vltavou >>>zde<<<

Závod č. 13 - Poděbradské dračí srdce >>>zde<<<

Závod č. 14 - Dračí Svět Třeboň >>>zde<<<

Závod č. 15 - Brněnský festival DL >>>zde<<<

Závod č. 16 - Kadaňský drak >>>zde<<<

Závod č. 17 - Draci mezi mosty - České Budějovice  >>>zde<<<

Závod č. 18 - Kvasický festival DL >>>zde<<<

Závod č. 19 - Hranické festival DL >>>zde<<<

Závod č. 20 - Břeclavský drak >>>zde<<<

Závod č. 21 - Purkarec >>>zde<<<

Závod č. 22 - Otrokovická ZUBR Desítka >>>zde<<<

Závod č. 23 - Pálavský festival dračích lodí >>>zde<<<

Závod č. 24 - Vajgarská saň >>>zde<<<

Závod č. 25 - Dračí Peklov Polné >>>zde<<<

Závod č. 26 - Olomoucký drak >>>zde<<<

Závod č. 27 - Olšovec OPEN >>>zde<<<

Závod č. 28 - Draci v Telči >>>zde<<<

Závod č. 29 - Mistrovství Moravy v Ostrožské Nové Vsi >>>zde<<<

Závod č. 30 - Křetínka CUP >>>zde<<<

Závod č. 31 - Dračí lodě na Pastvinách >>>zde<<<

Závod č. 32 - Dračí lodě Vysočina - Žďár nad Sázavou >>>zde<<<

Závod č. 33 - Dračí lodě Slezská Harta >>>zde<<<

Závod č. 34 - Plumlovský drak >>>zde<<<

Závod č. 35 - Plumlov OPEN >>>zde<<<

Závod č. 36 - MČR ČADL 2018 - Račice >>>zde<<<

Závod č. 37 - MČR ČSK - Mercur CUP >>>zde<<<

Závod č. 38 - Půlnoční drak - Horní Cerekev >>>zde<<<

Závod č. 39 - Tragicky dlouhé tratě

Závod č. 40 - Znojemský festival dračích lodí >>>zde<<<

Závod č. 41 - Prestige CUP >>>zde<<<

1. Mistrovství Moravy ONV (200 m)
2. MČR ČADL (200 m)
3. MČR ČSK (200 m)
4. Dračí Svět Třeboň  (1000 m) Křetínka CUP (1000 m)
5. MČR ČADL (2000 m)
6. MČR ČSK (1000 m)  Slezská Harta (1000 m)
7. Brněnský festival DL (1000,2000 m)
8. Plumlov OPEN (1000 m)
9. Brněnský festival DL (200 m) Mistrovství Moravy ONV (500 m)
10. Prestige CUP (2600 m)
11. Křetínka CUP (200 m) Slezská Harta (200 m)
12. Pražský festival DL (1000, 2000m)
13. Olšovec OPEN (1000 m) Půlnoční drak (200 m)
14. Hranický festival DL (200 m) Otrokovická ZUBR desítka (150 m)
15. Malý drak Kroměříž - (1000 m )
16. Malé DL Brno (1 míle) Hranický festival DL (1400 m) Flotila CUP (10 km)
17. Plumlovský drak (1000 m)
18. Pražský festival DL (200 m)
19. Přerovský festival DL (200 m) Dračí lodě Purkarec (1000 m) Vajgarská saň (1000 m)
20. Dračí POP-el (1 míle)
21. Drago Boat Race Lipno (200 m) Přerovský festival DL (200 m) Draci mezi mosty (1000 m) Kvasický festival DL (1400 m) Pálavský festival DL (1000 m)
22. Malé DL Brno (100 m)
23. Břeclavský drak (1000 m) Vajgarská saň (200 m) Olšovec OPEN (200 m)
24. Dračí Svět Třeboň (200 m ) Poděbradské dračí srdce (200 m) Draci v Telči (200 m) Dračí lodě Vysočina (200 m) Festival DL Znojmo (160 m)
25. Draci mezi mosty (200 m) Kvasický festival DL (200 m) Břeclavský drak (200 m)
26. Pálavský festival DL (200 m)
27. Dračí lodě Purkarec (200 m) DL Pastviny (250 m) Plumlov OPEN (200 m)
28. Peklo v Polné (200 m)
29. Plumlovský drak (200 m)
30. Malý drak Kroměříž (200 m)
31. Olomoucký drak (200 m)

Excelouvou tabulku stáhnete pod tímto >>>zde<<<

Naši sponzoři